Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Соціально-психологічна служба

Date: 26 січня 2021 о 10:58, Refreshed 26 січня 2021 о 11:52

Діяльність соціально – психологічної служби включає такі  основні напрями:

1.Соціально-педагогічний:

• Надання кваліфікованої соціально – педагогічної допомоги дитині в саморозвитку, самопізнанні, самооцінці, самоствердженню, самореалізації.
  •  Посилення позитивних впливів та нейтралізація або переключення негативних впливів соціального середовища.
  1. Соціально-правовий:
  • Використання  наявного арсеналу правових норм для захисту прав та інтересів особистості.
  • Обговорення та розв’язання проблемних питань, які виникають в житті учнівського колективу з порушення прав.
  • Проведення зустрічей з представниками соціальних служб, правоохоронних органів та місцевих органів влади з охорони прав дитини.
  1. Соціально-пихологічний:
  • Надання допомоги у вирішенні міжособистісних конфліктів, зняття депресивного стану.
  • Організація соціально – психологічних консультацій для учнів, педагогів, батьків, опікунів.
  1. Соціально-профілактичний:
  • Організація системи профілактичних заходів з попередження девіантної та деліквентної поведінки дітей та підлітків.
  • Проведення в класах соціально – правових акцій та тренінгів з охорони прав дитини.
  • Ініціювання та проведення правових годин спілкування.
  1. Соціально-діагностичний:
  • Вивчення та аналіз морального –психологічного фону навчального закладу з метою виявлення його впливу на особистість учня та розробка заходів щодо його оптимізації
  • Здійснення моніторингу щодо порушення прав дітей як серед учнівського колективу, так і з боку дорослих ( вчителів та тих, хто причетний до навчально – виховного процесу).
  • Дослідження психосоціальних особливостей розвитку учнів навчального закладу.
  1. Соціально-інформаційний:
  • Знайомство з законодавчими актами а використання наявного арсеналу правових норм для захисту прав та інтересів особистості.
  • Організація та проведення практичних семінарів та форумів, лекторіїв та соціально – психологічних тренінгів.
  1. Соціально – медичний:
  • Контроль за харчуванням, трудовим, фізичним вихованням, умовами організації навчального часу з метою підтримки здоров’я.
  • Вивчення психолого – медико – педагогічних особливостей учнів, їх мікросередовища, умов проживання.
  • Соціальна робота
Comments:
Only authorized users can leave comments.