Вчителі-логопеди :
Олійник А.М. Чебану Н.С.
Незважаючи на складну ситуацію в нашій країні, перехід на дистанційну форму навчання, вчителі - логопеди намагаються робити все для того, щоб діти отримували систематичні та якісні корекційно- розвиткові послуги.
Робота спрямована на виявлення та корекцію розвитку мовлення, артикуляційного апарату, фонематичного сприйняття, слухової уваги, мовленнєвого дихання, психічних процесів, загальної та дрібної моторики.
Для оптимізації логопедичної роботи застосовується ряд новітніх методик. Заняття проводяться в ігровій формі з використанням наочного матеріалу. Різноманітні дидактичні ігри сприяють концентрації уваги, формуванню позитивної мотивації дитини.
Педагоги активно взаємодіють з батьками, надають консультації, щодо поліпшення мови та розвитку пізнавальних здібностей дитини, пропонують домашні логопедичні завдання, зазначають про участь родини в корекційних заходах, що є одним із факторів ефективної розвиваючої роботи.
Завдання логопеда полягає не лише у виправленні мовленнєвих порушень, а й у розвитку пізнавальних процесів дитини, створенню доброзичливої атмосфери, за якої дитина розкривається, відчуває себе особистістю, яку приймають та люблять без жодних умов.