Учнівська Палата ОЗО «Бишівський академічний ліцей»
Основною метою Учнівської Палати ліцею є виховання творчої, соціально активної особистості, здатної до саморозвитку й самореалізації; формування особистості, якій притаманні демократично-громадська культура.
Девіз: «Мотивація до роботи - частина мотивації до життя»
КОНСТИТУЦІЯ УЧНІВСЬКОЇ ПАЛАТИКОНСТИТУЦІЯ УЧНІВСЬКОЇ ПАЛАТИ
Шкільний Парламент Учнівської Палати від імені здобувачів освіти закладу, виражаючи суверенну волю здобувачів освіти, спираючись на давні традиції самоврядування нашого закладу, дбаючи про забезпечення прав і свобод дитини та гарних умов її навчання і розвитку, піклуючись про зміцнення злагоди у нашому закладі, прагнучи розвивати і зміцнювати шкільну республіку, керуючись типовими правилами для здобувачів освіти, усвідомлюючи відповідальність перед власною совістю, перед батьками, керуючись спільно ухваленим рішенням ради самоврядування та керівництва школи, приймає цю Конституцію – Основний Закон Учнівської Палати.
Члени учнівської Палати:
8-А клас: 8-Б клас:
- Чебану Арсеній 1. Хілінський Іван
- Кравцов Артем 2. Чалій Вікторія
- Рудкевич Віталій 3. Мазуренко Маргарита
9-А клас: 9-Б клас:
- Кромбет Олег 1. Дашук Анастасія
- Дворська Олександра 2. Тесленко Данило
- Ружицька Ольга 3. Савченко Вікторія
10-А клас: 10-Б клас:
- Атаманюк Марія 1. Самозван Ліна
- Грек Анастасія 2. Курочка Ксенія
- Твердак Діана 3. Опарій Дарія
СТРУКТУРА УЧНІВСЬКОЇ ПАЛАТИ
ДІЯЛЬНІСТЬ УЧНІВСЬКОЇ ПАЛАТИ
Учнівське самоврядування – спосіб самоуправління, який діє в рамках чинного законодавства та статуту закладу, можливість самовираження, форма адміністрування учнівського життя, яка надається безпосередньо здобувачам освіти. Воно запроваджене для вільного волевиявлення здобувачів освіти щодо їхніх ідей, планів, побажань, і служить, перш за все, їх інтересам.
Самоврядування – школа колективної дії, створення таких життєвих ситуацій, в яких виявляються, шліфуються кращі якості особистості. Учнівське самоврядування в закладі – це, насамперед, реальний процес виконання функцій в структурі самоврядної діяльності, задоволення потреби в самостійності і самодіяльності, органічна складова структури загальношкільного самоврядування. Воно функціонує в закладі з метою забезпечення виконання обов’язків здобувачів освіти та захисту їхніх прав.
Президент Учнівської Палати виконує наступні функції:
- координує роботу підрозділів;
- проводить засідання активу;
- здійснює контроль за виконавчою дисципліною,
- співпрацює з адміністрацією закладу;
- організовує підготовку майбутніх учасників учнівського самоврядування школи;
- призначає осіб, які слідують за дотриманням в закладі традицій учнівського самоврядування;
- щотижнево звітує про проведену роботу ;
- двічі на рік звітує про проведену роботу перед колективом;
- звертається з відповідними пропозиціями до адміністрації навчального закладу.
Учнівська Палата ліцею працює згідно напрямків, окреслених її структурними секціями:
1. Навчальна секція
підведення рейтингів успішності, допомога в організації предметних тижнів, доведення до учнівського колективу інформації щодо предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів, конференцій та їх результатів.
2. Секція дозвілля
тхеквондо, шахи та шашки, настільний теніс, оздоровча гімнастика; гуртки художньо-естетичного спрямування – художня вишивка, бісероплетіння, робототехніка, моделювання іграшок-сувенірів, малювання, акторська майстерність; гуртки гуманітарного напряму – вивчення польської мови, а також технічні та еколого-натуралістичні гуртки.
3.Секція дисципліни та порядку
з питань правопорядку: контроль за дотриманням школярами правил внутрішнього розпорядку (діловий стиль одягу, вчасне і регулярне відвідування занять, етика спілкування), організація чергування, контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм.
4. Інформаційно-просвітницький центр
метою діяльності є поширення інформації про стан довкілля, кращі практики збалансованого розвитку, впровадження екологічно дружніх технологій. Поєднується відпочинок з навчально-виховною діяльністю, практичними природоохоронними заходами, екскурсійною та творчою роботою, розвивальними екологічними іграми.
МИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!
5. Секція фізкультури та спорту
проведення естафет та змагань з різних видів спорту, реклама та організація подорожей і екскурсій, пропагування здорового способу життя (антиалкогольна, антитютюнова, антинаркотична програми); реклама в проведенні спортивних змагань, забезпечення їх висвітлення на сайті ліцею.